ОРГАНІЗАТОРИ

 Обласна рада є органом місцевого самоврядування, який представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селищ, міст, у рамках повноважень визначених Конституцією України та Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”

 

 

Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” створена у 2007 році. Місія організації: формування політики розвитку Карпат на підставі мережевої співпраці публічного, приватного та неурядового секторів. Членами Асоціації є 71 орган місцевого самоврядування та об’єднання Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей. Основні напрямки діяльності: міжрегіональна та транскордонна співпраця, місцевий регіональний розвиток, формування політики розвитку Карпат, популяризація потенціалу Карпатського регіону.

 

Обласна Асоціація Місцевих Рад “Ради Львівщини” створена у 2003 році.

Членами Асоціації є 41  органи  місцевого самоврядування   Львівської області

 Основна мета діяльності – розбудова місцевого самоврядування на регіональному рівні та  комплексний підхід при пошуку шляхів розвитку органів місцевого самоврядування.

Серед завдань:  розвиток співпраці органів місцевого самоврядування в реалізації проектів місцевого розвитку; підвищення професійного рівня представників органів місцевого самоврядування з питань управління проектами та активізації їх участі в національних і міжнародних програмах.