У Верховній Раді України напрацьовують законопроекти, які сприятимуть розвитку Карпатського регіону. Передусім ідеться про створення умов для побудови сучасної інфраструктури.

Про це сьогодні, 24 червня, повідомив спікер ВРУ Андрій Парубій, який взяв участь у центральній дискусії ІІ Форуму місцевого розвитку «Карпатська макрорегіональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи».

«Дві основні проблеми Карпатського регіону – погана інфраструктура та невелика кількість,  з огляду на тісну співпрацю з Польщею, міжнародних переходів через кордон. Це водночас гальмує розвиток туризму у Карпатах, як основного напрямку для розвитку. Тож вирішення цих проблем – завдання для парламенту, над яким ми вже працюємо», – відзначив Андрій Парубій.

Також він нагадав, що кілька  днів тому у ВРУ проголосували зміни до бюджету, більша частина яких стосується виділення коштів на реалізацію великого інфраструктурного проекту «Віа Карпатія», який допоможе швидше наростити оберти в міжнародній співпраці та прискорити євроінтеграційні процеси.