Співпраця між Карпатськими державами має бути поглиблена, а кошти, які направлені на кордони мають використовуватись на реалізацію спільних ідей та проектів.

Про це йшлося під час панельної дискусії «Міжрегіональна та транскордонна співпраця для розвитку Карпат» в межах II Форуму місцевого розвитку, що відбувається у Трускавці.

Виконавчий директор АОМС «Єврорегіон Карпати-Україна» Галина Литвин закцентувала на існуючих інструментах співпраці між Карпатськими державами та важливості поглиблення співробітництва усіх карпатських регіонів у майбутніх програмах та проектах.

«Поглиблення співпраці  – це те, що має для Карпатських держав бути пріоритетним. Спільними ідеями та ініціативами ми маємо побороти бюрократичну машину ЄС», – зауважила Галина Литвин.

В свою чергу директор Центру європейських проектів Лешек Буллер зазначив: «Співпраця дає підстави для швидкого налагодження відносин між нами. Це і прості людські відносини, а в подальшому і бізнесові. Ті гроші, які скеровує Євросоюз на кордони держав, дають великий розвиток».