Проблема розвитку туризму на Україні полягає у тому, що сьогодні цим питанням у державі безпосередньо не займається жоден орган чи жодна структура. Немає чіткої політики та достатньої уваги до цієї галузі.

На цьому під час ІІ Форуму місцевого розвитку у Трускавці наголосив народний депутат України Микола Княжицький.

Під час дискусії на тему «Природна та історико-культурна спадщина Карпат» нардеп відзначив, що сьогодні Карпатський регіон отримав величезні можливості для розвитку туризму, які потрібно розвивати.

«Прекрасні курорти має Львівщина. Проте у багатьох регіонах Карпат туризм недорозвинений. У цьому значну роль відіграє будівництво доріг, розвиток туристичних об’єктів, – зауважив він. – Також для приваблення європейського туриста, має бути належна прикордонна інфраструктура. Для прикладу, в Україні ми бачимо недостатню кількість пунктів пропуску, черги на кордоні. Це все потрібно розвивати, адже є надзвичайно багато можливостей для розвитку».

Микола Княжицький також відмітив таку особливість Карпатського регіону, як багатокультурність. За його словами, цей напрямок має неабиякі перспективи, які не використовує держава.

«Ми повинні розуміти, що для досягнення бажаного розвитку туристичної галузі в українських Карпатах потрібно багато працювати», – резюмував Княжицький.