Карпати розділені численними кордонами, але їх треба об’єднати спільними проектами для розвитку усього регіону.

Про це сьогодні, 24 червня,  під час брифінгу заявив голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, підбиваючи підсумки другого дня ІІ Форуму місцевого розвитку у Трускавці.

«Мені дуже приємно, що на нашому Форумі вперше в Україні була презентована макрорегіональна стратегія розвитку Карпат. При чому не лише представникам урядів –  польського та українського, який сьогодні вкрай зацікавлений у цьому процесі, – а й парламентами України, Польщі та Угорщини», – зазначив Олександр Ганущин.

Окрім того, він наголосив, що ідея стратегії має повне схвалення й представниками місцевого самоврядування, адже «є розуміння, що коли разом візьмемося за справу, то зможемо вийти на спільний фінансовий інструмент для вирішення спільних проблем усього Карпатського регіону» .

«Стратегія передбачає чотири великі блоки – екологічний, історико-культурний, інфраструктурний та інноваційний. У разі ухвалення цього документу, кожен із цих блоків отримає потужне фінансування. Карпати сьогодні розділені багатьма кордонами, а хочеться об’єднати їх спільними проектами», – резюмував Олександр Ганущин.