Сьогодні, 24 червня, у межах другого дня Форуму місцевого розвитку під час пленарної дискусії відбудеться презентація нової європейської макрорегіональної стратегії. Участь у ній візьмуть голова Верховної Ради України Андрій Парубій та Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінський.

 

Крім того, сьогодні учасники Форуму говоритимуть про територіально-адміністративну реформу. Представники профільних міністерств та парламентів України, Польщі, Угорщини, Румунії обміняються досвідом у проведенні децентралізації в їх країнах.

 

Також Форум сьогодні стане майданчиком для дискусій щодо енергоефективності. Зокрема, обговорять впровадження кращих практик енергоефективності у містах та розвиток альтернативної енергетики.

 

Нагадаємо, що упродовж  23 – 25 червня у м. Трускавець триває II Форум місцевого розвитку, організатором якого є Львівська обласна рада, Асоціація місцевих рад «Ради Львівщини» та «Єврорегіон Карпати-Україна». Основними темами триденного Форуму є – розвиток Карпатського регіону, децентралізаційні процеси, транскордонна співпраця та енергоефективність.

 

Стежити за подіями Форуму можна наживо за посиланням http://ld-forum.com.ua/