ІІ Форум місцевого розвитку у Трускавці має стати поштовхом для посилення співпраці в економічному, політичному, комунікативному руслі між усіма учасниками заходу.

Про це сьогодні, 23 червня, під час урочистого відкриття Форуму заявив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

«Цей рік для Трускавця є ювілейним – 190 років від заснування курорту. І я пишаюся, що саме наше місто приймає захід такого рівня. Сподіваємося, що Форум принесе усім лише позитивні емоції та результати», – зазначив він.

Також свої сподівання на результати Форуму висловив і голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка.

«Важко переоцінити нашу зустріч, значення цих дискусій. Особливо на тему децентралізації.  Україна вибрала чіткий вектор розвитку на децентралізацію, відповідальність місцевих органів влади. Тому є що обговорювати, над цим працювати. Форум має дати чітку відповідь: процес децентралізації є незворотнім, громади здатні самостійно керувати своїм життям», – наголосив очільник ЛОДА.

За його словами, саме Львівщина сьогодні є форпостом децентралізації та руху України до європейських цінностей.

Як відомо, сьогодні 23 червня, у Трускавці відбувається II Форум місцевого розвитку. Форум триватиме 3 дні, впродовж яких обговорять питання розвитку Карпат,  реформу децентралізації, посилення ролі місцевих громад та розвитку територій.