Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перебуваючи 19-21 квітня на VI засіданні Українсько-польської комісії з питань економічного співробітництва у м. Варшава (Республіка Польща), запросив польських урядовців до участі у Форумі місцевого розвитку, який відбудеться 23-25 червня у Трускавці.

«Важливим є мати спільне стратегічне бачення розвитку Карпатського регіону. Ініціативи Львівщини чує Уряд України та Польщі, – зауважив Олександр Ганущин. – Пропонуємо провести в межах форуму другу робочу зустріч з питання розробки макрорегіональної стратегії ЄС для Карпатського регіону на рівні представників профільних міністерств та самоврядних регіональних структур регіону Карпат».

За його словами, зустріч у Трускавці дасть можливість також  конструктивно обговорити тему українсько-польського міжрегіонального співробітництва.

Нагадаємо, 23-25 червня у місті Трускавці (Львівська область) вдруге відбуватиметься Форум місцевого розвитку. На захід очікується більше 350 учасників з України та з-за кордону.

Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань інтенсифікації співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.